Notes ofert

N-Broker Nieruchomości

Formularz kontaktowyRODO

N-broker z siedzibą w Warszawie przy ul. Mlądzkiej 29, lok. 9 (kod pocztowy 04-136) informuje, iż podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże niezbędne aby nasze biuro świadczyło usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Państwa rzecz.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu  na zgodność z prawem przetwarzania.

Dane mogą być udostępnione przez N-broker podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z dn. 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) jak również zgodnie z treścią rozporządzenia  o  ochronie danych.

Administratorem danych jest N-broker z siedzibą przy ulicy Mlądzkiej 29 lok. 9 (04-136, Warszawa)                         e-mail.: biuro@n-broker.pl

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń - w celu ochrony prawnej  administratora.

Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych N-broker, a dane zawarte na papierze - trwale zniszczne.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), jeśli uznacie Państwo, że przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).