Notes ofert

N-Broker Nieruchomości

Formularz kontaktowyReklama & marketing

Reklama jest najistotniejszym elementem obranej przez nas strategii promocji.

KANAŁY DYSTRYBUCJI

Z ofertami nieruchomości, których sprzedaż obecnie prowadzimy klienci mogą zapoznać się na kilkudziesięciu branżowych portalach internetowych.

Wysyłamy online i kolportujemy drukowane firmowe katalogi promocyjne. 

Social media są dla nas narzędziem do zarządzania relacjami z klientami oraz do prowadzenia, badania skuteczności kampanii e-marketingowych.

Na kanale n-broker.tv - publikujemy filmy nieruchomości, które oferujemy.

STRATEGIA MARKETINGOWA

Wykonujemy swoje usługi wyłącznie w granicach województwa mazowieckiego.  

Nasza strategia to kompleksowy splot działań, podejmowanych w celu zaistnienia marki N-broker Nieruchomości w świadomości klientów, kreowania pozytywnego wizerunku oraz zachęcenia do skorzystania z naszej oferty i usług

Poza własnymi obserwacjami i oceną rynku nieruchomości, korzystamy z danych statystycznych, analiz i wywiadów przygotowanych przez zewnętrzne specjalistyczne firmy,

Naszym celem jest kształtowanie potrzeb klientów, które zaspokajałby standard jakości obsługi, kompletność ofert przygotowanych przez firmę N-broker Nieruchomości.

Działamy ofensywnie. Budujemy konkurencyjność. W ocenie naszych klientów, oferta jest bardziej atrakcyjna. Natomiast ceny naszych usług nie odbiegają od przyjętych na rynku.