Notes ofert

N-Broker Nieruchomości

Formularz kontaktowyPośrednicy w obrocie nieruchomościami

Michał Iwański
prawnik 
pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr. 14033
             
Na rynku nieruchomości pracuję nieprzerwanie od 2008 roku.
Początkowo swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas 3 letniej pracy w jednej z sieci biur obrotu nieruchomościami, gdzie obejmowałem stanowisko agenta nieruchomości, wreszcie samodzielnego pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Jestem członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
W 2010 roku uzyskałem państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 14033, nadaną przez ówczesne Ministerstwo Infrastruktury.
W tym samym roku założyłem firmę N-broker Nieruchomości.
Odbyłem już ponad sześćdziesiąt szkoleń specjalistycznych związanych z branżą nieruchomości. Przykładam ogromną wagę do własnego doskonalenia zawodowego i moich współpracowników.
Posługuję się językiem angielskim. 

Wykształcenie:
  • Jestem absolwentem studiów prawniczych ze specjalizacją Prawo i Postępowanie karne na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego).
  • W 2008 roku w Centrum Kształcenia Podyplomowego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie ukończyłem kierunek Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Public Relations.
  • Podyplomowe Studium Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zakończyłem pracą dyplomową na temat: „Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców”.
  • W latach 2009-2013 ukończyłem prawnicze studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie pogłębiałem wiedzę z zakresu prawa i procedury cywilnej, gospodarki nieruchomościami.


Kamil Marek
 pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr. 21794
 ekspert finansowy

Pierwszy raz nawiązałem kontakt z firmą N-broker Nieruchomości w 2012 roku, kiedy to właśnie przy jej udziale nabywałem swoje własne mieszkanie. Niedługo potem dołączyłem do zespołu firmy.
Posiadam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 21794.
Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z bankowością w zakresie obsługi i sprzedaży szerokiej gamy produktów detalicznych dla klientów indywidualnych. Doświadczenie zdobywałem w takich firmach jak: Bank Handlowy w Warszawie S.A., Sygma Bank S.A., Alior Bank S.A.,
Pracę pośrednika w obrocie nieruchomościami w firmie N-broker Nieruchomości łączę z pracą eksperta finansowego.
Liczne kontakty z osobami z branży finansowej, dostęp do baz klientów zainteresowanych tymi usługami, pozwalają mi dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców nieruchomości, które powierzono nam do sprzedaży - już na etapie badania im zdolności kredytowej.
Nabytą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie finansów, wykorzystuję w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami, jako dodatkowe wsparcie i zwiększenie bezpieczeństwa przebiegu transakcji nabywania i zbywania nieruchomości przez naszych klientów.
Ukończyłem wiele szkoleń z zakresu finansów, rynku nieruchomości oraz standardów jakości spotkań relacyjnych – biznesowych. Odbyłem już ponad 2 tysiące spotkań z klientami.
Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.
Posługuję się językiem angielskim.

Wykształcenie:
  • Jestem absolwentem kierunku Zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
 
 
Anna Odziemczyk (przebywa na urlopie do 2019 r.)
 pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr. 22244

Czynności związane z przeprowadzeniem transakcji i finansowania zakupu własnej nieruchomości w 2015 roku powierzyłam N-broker Nieruchomości. Metodyka działań biura przekonała mnie do rozpoczęcia współpracy.
Uzyskałam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 22244.
Posługuję się językiem angielskim i językiem rosyjskim.

Wykształcenie:
  • Ukończyłam studia licencjackie ze specjalizacją Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Studia magisterskie obroniłam na kierunku Administracja - w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie.
  • Na tej samej uczelni wyższej skończyłam w 2013 roku studia podyplomowe dla koordynatorów kontroli zarządczej w administracji publicznej.
 
 
Małgorzata Potrzebska 
 agent nieruchomości

Do N-broker Nieruchomości dołączyłam z początkiem 2018 roku.
Jestem uczestniczką serii szkoleń, celem uzyskania zawodowej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Przez 14 lat pracowałam w jednej z jednostek służby zdrowia, gdzie planowałam, prowadziłam jak również administrowałam pracę ponad 50 osobowego zespołu personelu lekarskiego.
Wytrwałość, zaangażowanie, poczucie estetyki pomagają mi w wyszukiwaniu mieszkań, domów dla najbardziej wymagających klientów.
Rozległe zainteresowania związane z warszawskim rynkiem nieruchomości, wyuoczone umięjętności interpersonalne stanowią potwierdzenie moich kompetencji do wykonywania zawodu osoby zajmującęj się "SPRZEDAŻĄ" w sposób profesjonalny. 
Moją pasją jest - architektura i malarstwo.
Z ogromną przyjemnością podejmuję się zleceń z zakresu projektowania i dekorowania wnętrz, nadzoru nad przebiegiem realizacji prac wykończyniowych, czy home stagingu.
Posługuję się językiem angielskim i językiem rosyjskim.

Wykształcenie:
  • Jestem absolwentką studiów ekonomicznych ze specjalizacją Przedsiębiorczość na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego). 
  • Następnie, kontynuując naukę na tym samym wydziale obroniłam się w 2008 roku w zakresie specjalizcji Organizacja i zarządzanie.