Notes ofert

N-Broker Nieruchomości

Formularz kontaktowyNowe technologie

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne technologie.

TECHNIKA

Zwiększamy jakość naszej pracy kładąc nacisk na zaawansowaną technikę. Nasi klienci mogą zapoznać się z coraz to lepszymi ofertami.

Jeżeli powierzysz nam swoją nieruchomość do obrotu należy się nas spodziewać z dwiema walizkami wypełnionymi po brzegi profesjonalnym sprzętem Foto-Video.

SOFTWARE

Wizualizacje 3D i plany nieruchomości tworzymy przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego. 

PROFILE KOMERCYJNE  

Wykorzystujemy media społecznościowe dla efektywnego budowania relacji i komunikacji z klientami. Firmę N-broker Nieruchomości znajdziesz na YouTube, Linkedin, Facebook, Google+. 

STRONA WWW

Webmasterzy zbudowali responsywną witrynę WWW, która dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlana. Dzięki optymalizacji można z niej korzystać, w taki sam sposób także na smarftonach, czy tabletach.

Rozbudowany system prezentacji ofert pozwala m.in. oglądać filmy przedstawiające daną nieruchomość w jakości HD.

Pod każdą ofertą znajdują się interaktywne mapy Google Maps z panoramicznymi widokami wprost z poziomu ulicy Google Street View, które umożliwiają poznanie okolicy online, jeszcze przed planowanym spotkaniem.  

Zastosowanie widgetu Google Translate pozwala cudzoziemcom na zapoznanie się z naszymi ofertami w wybranym języku obcym. Jeżeli język użytkownika przeglądarki jest inny, na www.n-broker.pl automatycznie pokazuje się baner tłumaczenia.

Podłączony jest kalkulator kredytowy.

Wszystko to bezpośrednio na naszej stronie internetowej.